Renginio pradžia: 2024-04-24 14:00
Renginio pabaiga: 2024-04-24 16:00

VILMANTĖ ŽITKUTĖ gins disertaciją „Atsparumo 5-fluoruracilui ir oksaliplatinai molekulinių mechanizmų tyrimai žmogaus kolorektalinės karcinomos ląstelėse” biochemijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2017 – 2021 metais studijuojant doktorantūroje Gyvybės mokslų centre ir ginama eksternu.

Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba (SEN-17/2015 ir P-DAP-19-126), Vilniaus universiteto mokslo skatinimo fondas (MSF-JM-2/2021).

Mokslinė konsultantė:

dr. Aušra Sasnauskienė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004);

Disertacijos Gynimo tarybos sudėtis:

Tarybos pirmininkė – prof. dr.  Daiva Baltriukienė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004);

dr. Veronika Viktorija Borutinskaitė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004);

dr. Lina Prasmickaitė (Oslo universiteto ligoninė, Norvegija, gamtos mokslai, biochemija – N 004);

prof. dr. Kęstutis Sužiedėlis (Nacionalinis vėžio institutas, gamtos mokslai, biochemija – N 004);

dr. Giedrius Vilkaitis (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004).

VU Gyvybės mokslų centro (Saulėtekio al. 7) R401 auditorijoje (Saulėtekio al. 7, Vilnius).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir svetainėje adresu: Daktaro disertacija.

Nuoroda nuotoliniam prisijungimui: https://tinyurl.com/4avuh9dc.